دریافت فالور واقعی -دستورهای افزایش فالور واقعی2
کمک به رشد پیج اینستاگرام
دستورهای افزایش فالور واقعی2
دستورهای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام
 
خرید فالوور واقعی
خرید ویو پست خارجی
 
مسابقه‌های هیجانی برگزار کنید
با شنیدن واژه «مسابقه» آدرنالین خون همه افراد ترشح می‌شود، هیجان فالوورها باعث می‌شود برای برنده شدن؛ هرکاری از دستشان بربیاید انجام می‌دهند.
 
یکی از بهترین راه‌ها برای افزایش فالوور اینستاگرام، برگزاری مسابقه و جایزه دادن است. فالورها عاشق رقابت و جایزه گرفتن هستند. سرو صدای مسابقه‌های جذاب، همیشه در اینستاگرام می‌پیچد و تعداد فالورهای شما را بالا می‌برد. با راه‌اندازی مسابقه، هزینه‌های زیاد تبلیغات را هم تا حد زیادی کاهش می‌دهید.
 
خرید ویو استوری
 
برای برگزاری یک مسابقه در اینستاگرام باید ۳ مرحله را مدنظر داشته باشید:
 
برنامه‌ریزی برای مسابقه
 
 
 چه نوع مسابقه‌ای قرار است برگزار کنید؟ مخاطبان شما چه کسانی هستند و باید چه کاری انجام دهند؟
 
کارهایی مثل فالو کردن، لایک، کامنت، ارسال عکس و تگ کردن، از نمونه مسابقه‌‌‌‌های اینستاگرامی است.
 
 چه جایزه‌ای در نظر گرفته‌اید؟ جایزه‌‌ای که برای مسابقه انتخاب می‌کنید، دلیلی هست که کاربران شما را فالو کنند‌. جایزه‌ای تعیین کنید که مخاطب‌هایتان با شوق برای آن تلاش کنند. مثلا محصولات و خدمات خودتان را جایزه دهید. البته جایزه نقدی چیز دیگری‌ست!
 
برای مسابقه چه هشتگی درنظر گرفته‌اید؟ معمولا هر مسابقه‌ای یک هشتگ مخصوص دارد. با داشتن هشتگ، افراد سریع‌تر شما را پیدا می‌کنند. معمولا اسم هر کمپین و مسابقه، به عنوان هشتگ در نظر گرفته می‌شود.
 
تبلیغات و اجرای مسابقه
بعد از برنامه ریزی باید اطلاع رسانی کنید. برای با خبر شدن فالوورهای پیج خودتان، با هیجانی کردن پست‌ها و استوری‌هایتان، کاری کنید همه منتظر شروع مسابقه باشند. برای خبردار شدنِ بقیه کاربران، در پیج دیگران تبلیغ کنید. با فالوورها از نحوه برگزاری مسابقه، جوایز هیجان انگیز و خبرهای خوبی که در راه است، صحبت کنید.
خرید لایک
نتایج مسابقه را به اشتراک بگذارید
بعد از پایان مسابقه، نتایج آن را با بقیه به اشتراک بگذارید. با برنده‌های مسابقه مصاحبه کنید و عکسشان با جایزه را منتشر کنید. ما در دیدوگرام مسابقه‌ای برگزار کردیم که حسابی از آن استقبال شد. می‌توانید این مسابقه و نحوه برگزاری آن را در لینک مسابقه اینستاگرامی دیدوگرام ببینید
 
 
زوبیکا                  ویسموک
ارسال شده در تاریخ ۱۳۹۹ بيست و ششم ارديبهشت ساعت 12:00 AM توسط rezasoleimani_790ارسال نظر
  Powered By NoteAhang , The Iranian Virtual Music Society
Persian Music Community
 
ایجاد وبلاگ جدید | گزارش تخلف | نمایش لیست وبلاگ هاجامعه مجازی موسیقی ایرانیان