دریافت فالور واقعی
کمک به رشد پیج اینستاگرام
دستورهای افزایش فالور واقعی4
دستورهای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام
 
 تبلیغات؛ معجزه افزایش فالوور
از هر فرصتی که پیدا کردید برای معرفی پیج اینستاگرامتان استفاده کنید. فرقی ندارد که آنلاین یا آفلاین؛ تبلیغات همیشه کارساز است. ممکن است شما یک سایت پر بازدید، یک لینکدین یا فیس بوک قوی داشته باشید. از این شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید و پیج اینستاگرامی خودتان را تبلیغ کنید.
 
اما تبلیغ کردن در اپلیکیشن اینستاگرام هم روش‌های خودش را دارد که اگر هوشمندانه باشد، تعداد فالوورها را تا حد زیادی افزایش می‌دهد. این روش‌ها را با هم مرور می‌کنیم:
 
خرید ویو استوری
خرید کامنت
 
روش اول: تبلیغات اسپانسری اینستاگرام
حالا که قرار نیست پولی برای خرید فالوور فیک خرج کنید؛ از تبلیغات اپسانسر استفاده کنید. این نوع تبلیغ، توسط اینستاگرام انجام می‌شود و تاثیر چشم‌گیری در افزایش فالوور دارد. جالب است که در این نوع تبلیغ، می‌توانید مشخص کنید که آگهی و پست شما، برای افرادِ کدام منطقه، با چه جنسیت و سنی و با چه علاقه‌هایی نشان داده شود. طبیعتا این آپشن‌ها برگ برنده شماست. تبلیغات اسپانسری اینستاگرام رایگان نیست. در این نوع تبلیغ، با توجه به هدف‌ها و معیارهایتان هزینه تبلیغ را پرداخت می‌کنید. این معیارها موارد زیر هستند:
 
دسترسی(Reach): عدد ریچ مشخص می‌کند که چند نفر تبلیغ شما را مشاهده کرده‌اند.
 
درگیری(Engagement): چند نفر با تبلیغ شما درگیر شده‌اند و نسبت به آن واکنش نشان داده‌اند.
 
بازدید(View): تبلیغ شما در مجموع چند بار توسط کاربران اینستاگرام دیده شده است.
 
متاسفانه در ایران به دلیل تحریم‌ها همه اکانت‌ها نمی‌توانند از این تبلیغ استفاده کنند. در کشورما تنها بعضی شرکت‌ها تبلیغات اسپانسر اینستاگرام را برای شما انجام می‌دهند که شرکت ما؛ دیدوگرام هم یکی از آن‌هاست.
 
 
 
خرید لایک و خرید بازدید ویدیو
 
 
روش دوم: اینفلوئنسر مارکتینگ
اینفلوئنسر مارکتینگ یا تبلیغاتی که اینفلوئنسرها انجام می‌دهند، تاثیر زیادی در بالا بردن تعداد فالوورهای هر پیجی دارد. اما شما نباید به هرکسی که به اسم اینفلوئنسر فعالیت دارد اعتماد کنید. این روزها تعداد اینفلوئنسرها به حدی زیاد شده که آدم نمی‌داند تبلیغات پیجش را به چه کسی بسپارد!
 
همه مدل اینفلوئنسری در اینستاگرام وجود دارد؛ پزشک، شخصیت‌های سیاسی، طنزپردازها و حتی افرادی که با جلف بازی روی انتخاب افراد تاثیر می‌گذارند.
 
از بین هزاران اینفلوئنسر، باید بدانید که کدام پیج بیشترین فالوور را برای شما جذب کند.
 
خرید فالوور
 
دقت کنید که سرمایه‌تان را بیهوده خرج نکنید. درست است که استفاده از اینفلوئنسر‌مارکتینگ تاثیر فوق العاده‌ای بر افزایش فالوور اینستاگرام شما دارد، اما مسلما تبلیغ لوازم آرایش وارداتی شما، در صفحه یک اینفلوئنسر که به زیبایی طبیعی اعتقاد دارد و مخالف سرسخت آرایش کردن است؛ نمی‌تواند برای شما فالووری جذب کند. سعی کنید در این مسیر، مشاوری در کنار خود داشته باشید. اگر قصد دارید تبلیغ پیجتان را با اینفلوئنسر مارکتینگ انجام دهید و تاثیر این نوع تبلیغات شگفت انگیز را ببینید پس از طریق لینک تبلیغات از طریق افراد تاثیرگذار  با ما در ارتباط باشید.
 
خرید ویو پست و لایک ایرانی!!
 
روش سوم: تبلیغ در صفحه‌های پر طرفدار
بعضی پیج‌های اینستاگرام طرفدار‌های زیادی دارند. این پیج‌ها گاهی مربوط به سینما و فیلم، طنز یا مسائل پزشکی، یا این‌که یک پیج فروش لوازم آرایشیِ محبوب است که همه راجع به آن صحبت می‌کنند. اگر برای تبلیغ، پیج درستی را انتخاب کنید؛ فالوورهای آن پیج شما را فالو خواهند کرد.
 
هر کدام از این صفحه‌ها تعرفه‌های متفاوتی دارند. این تعرفه‌ها بر اساس تعداد بازدید و… تعیین شده است. برای اطلاع از تعرفه‌ها معمولا باید به دایرکت این صفحه‌ها پیام بدهید.
 
برای انتخاب دقیق پیج، برای جلوگیری از تلف شدن زمان و هزینه با یک مشاور خوب و با تجربه مشورت کنید. دیدوگرام  فهرستی کامل از صفحات پربازدید در اینستاگرام دارد که تعرفه آن‌ها را در اختیار شما می‌گذارد. ما در دیدوگرام با یک تحلیل دقیق از صفحه شما، تبلیغتان را به پیج‌های مناسب می‌سپاریم.

خرید سرویس های خارجی
 
آخرِ سخن
افراد زیادی از این ۵ روش استفاده کرده‌اند و تعداد فالوورهای خود را افزایش داده‌اند. این روش‌ها تضمینی و مطمئن هستند.  این‌که شما تا آخر این مقاله با ما همراه بودید، بسیار با ارزش است. به سایتهای ما سر بزنید !!!!!!!!!
 
 
زوبیکا                                         ویسموک
ارسال شده در تاریخ ۱۳۹۹ بيست و ششم ارديبهشت ساعت 12:00 AM توسط rezasoleimani_790ارسال نظر
دستورهای افزایش فالور واقعی3
دستورهای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام
 
ترفندهای اینستاگرامی
برگ برنده شما ویدیو لایو
لایو اینستاگرام، یکی از بهترین روش‌ها برای بالا بردن تعامل فالوورهاست. برای جذب فالوور با استفاده از لایو؛ باید لایوهای دو نفره برگزار کنید. اگر یک بلاگر هستید یا می‌خواهید پرسونال برندینگ انجام دهید، پس با یکی از دوستانتان یا یکی از کاربرهای اینستاگرام، لایو دو نفره داشته باشید. با این کار، فالوورهای پیج مقابل شما را فالو می‌کنند. البته موضوع مورد بحث در لایو را هم باید طبق سلیقه فالوورهای هر دو طرف انتخاب کنید.
 
برای خرید لایک خارجی و خرید کامنت ایرانی کلیک کن!
 
 
چگونه ای جی تی وی با  تعداد فالوورهایتان را افزایش دهید؟
 
این‌جا باز هم به بحث محتوا برمی‌گردیم؛ اما محتوای ویدئویی. شکی نیست که محتواهای ویدئویی بسیار بیشتر از بقیه محتواها کاربران را درگیر می‌کند. در هر حوزه‌ای که فعالیت می‌کنید، کاربرانِ شما از ویدئو استقبال می‌کنند.
 
محتواها و موضوع‌های مورد علاقه فالوورهایتان را در قالب ویدئو بسازید. اگر با علاقه مخاطبانتان آشنا نیستید، تا دیر نشده بحث پرسونای مخاطب را خوب یاد بگیرید.
 
پیشنهاد ما برای شما ساخت محتواهای آموزشی،‌ در قالب فیلم است. فرض کنید که شما یک محتوای آموزشی ۳۰ دقیقه‌ای آماده کرده‌اید. فالوورهای خودتان را از این موضوع باخبر کنید و هر شب، قسمت‌هایی از این محتوا را با آن‌ها به اشتراک می‌گذارید. این ویدئوها، هم تعامل کاربران را افزایش می‌دهد، هم فالورهای شما IGTV را با بقیه به اشتراک می‌گذارند. این کار باعث بالا رفتن تعداد فالوورهای شما می‌شود.
 
۴-اکسپلور اینستاگرام؛ کلید افزایش فالوور
اگر دنبال راهی مطمئن و بدون هزینه برای افزایش فالوور هستید؛ اکسپلور را از دست ندهید.
 
اکسپلور اینستاگرام جایی‌ست که فالورها، محتواهای مورد علاقه‌شان را میبینند
.
خرید ویو استوری و خرید ویو پست
 
راه ورود به اکسپلور؛ فهمیدن علاقه مخاطبان است. با فهمیدنِ همین یک مورد، اکسپلور، شما را به دنیایی از فالوورهای مرتبط با کسب و کارتان، وصل می‌کند.
 
اگر دنبال اطلاعات کاملی از اکسپلور هستید؛ پیشنهاد می‌کنم مقاله چگونه در اکسپلور اینستاگرام نشان داده شویم را مطالعه کنید.
 
برای ورود پست‌هایتان به اکسپلور، باید جواب چند سوال را بدانید!
 
مخاطبان من دنبال چه چیزی هستند؟
افزایش فالوور اینستاگرام
 
شما که توقع ندارید هرکسی از راه رسید پیج شما را فالو کند؟ پس برای این‌که اکسپلور، محتوای شما را به افراد نشان دهد؛ باید بدانید که مشتریان شما چه کسانی هستند؟ چه پست‌هایی را لایک می‌کنند؟ چه پیج‌هایی را فالو کرده‌اند؟ چه محتواهایی برای آن‌ها جذاب تر است؟
 
با شناخت ویژگی مشتری‌ها و فالوورهایتان و تولید محتوا بر همین اساس؛ معجزه اکسپلور را خواهید دید.
 
خرید لایک
 
چه هشتگ‌هایی باید استفاده کنم؟
انتخاب هشتگ خیلی مهم است. با انتخاب هشتگ مناسب، خیلی سریع در اکسپلور دیده می‌شوید. پس تحقیق کنید که مخاطبان شما بیشتر چه هشتگ‌هایی را استفاده می‌کنند. از هشتگ‌های پربازدید برای پست‌ها و استوری‌های خود استفاده کنید.
 
چه زمانی پست بگذاریم؟
محتوای خوب و استثنایی همیشه معجزه می‌کند. اما فراموش نکنید که زمان انتشار این محتواها هم مهم است. باید بدانید که مخاطبان شما در اینستاگرام، چه روزها و چه ساعت‌هایی بیشتر فعالند و طبق همین زمان‌ها پست‌ بگذارید. با انتشار محتوای درست در زمان درست، شانس نشان داده شدنتان در اکسپلور را بالا ببرید
زوبیکا                    ویسموک
ارسال شده در تاریخ ۱۳۹۹ بيست و ششم ارديبهشت ساعت 12:00 AM توسط rezasoleimani_790ارسال نظر
دستورهای افزایش فالور واقعی2
دستورهای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام
 
خرید فالوور واقعی
خرید ویو پست خارجی
 
مسابقه‌های هیجانی برگزار کنید
با شنیدن واژه «مسابقه» آدرنالین خون همه افراد ترشح می‌شود، هیجان فالوورها باعث می‌شود برای برنده شدن؛ هرکاری از دستشان بربیاید انجام می‌دهند.
 
یکی از بهترین راه‌ها برای افزایش فالوور اینستاگرام، برگزاری مسابقه و جایزه دادن است. فالورها عاشق رقابت و جایزه گرفتن هستند. سرو صدای مسابقه‌های جذاب، همیشه در اینستاگرام می‌پیچد و تعداد فالورهای شما را بالا می‌برد. با راه‌اندازی مسابقه، هزینه‌های زیاد تبلیغات را هم تا حد زیادی کاهش می‌دهید.
 
خرید ویو استوری
 
برای برگزاری یک مسابقه در اینستاگرام باید ۳ مرحله را مدنظر داشته باشید:
 
برنامه‌ریزی برای مسابقه
 
 
 چه نوع مسابقه‌ای قرار است برگزار کنید؟ مخاطبان شما چه کسانی هستند و باید چه کاری انجام دهند؟
 
کارهایی مثل فالو کردن، لایک، کامنت، ارسال عکس و تگ کردن، از نمونه مسابقه‌‌‌‌های اینستاگرامی است.
 
 چه جایزه‌ای در نظر گرفته‌اید؟ جایزه‌‌ای که برای مسابقه انتخاب می‌کنید، دلیلی هست که کاربران شما را فالو کنند‌. جایزه‌ای تعیین کنید که مخاطب‌هایتان با شوق برای آن تلاش کنند. مثلا محصولات و خدمات خودتان را جایزه دهید. البته جایزه نقدی چیز دیگری‌ست!
 
برای مسابقه چه هشتگی درنظر گرفته‌اید؟ معمولا هر مسابقه‌ای یک هشتگ مخصوص دارد. با داشتن هشتگ، افراد سریع‌تر شما را پیدا می‌کنند. معمولا اسم هر کمپین و مسابقه، به عنوان هشتگ در نظر گرفته می‌شود.
 
تبلیغات و اجرای مسابقه
بعد از برنامه ریزی باید اطلاع رسانی کنید. برای با خبر شدن فالوورهای پیج خودتان، با هیجانی کردن پست‌ها و استوری‌هایتان، کاری کنید همه منتظر شروع مسابقه باشند. برای خبردار شدنِ بقیه کاربران، در پیج دیگران تبلیغ کنید. با فالوورها از نحوه برگزاری مسابقه، جوایز هیجان انگیز و خبرهای خوبی که در راه است، صحبت کنید.
خرید لایک
نتایج مسابقه را به اشتراک بگذارید
بعد از پایان مسابقه، نتایج آن را با بقیه به اشتراک بگذارید. با برنده‌های مسابقه مصاحبه کنید و عکسشان با جایزه را منتشر کنید. ما در دیدوگرام مسابقه‌ای برگزار کردیم که حسابی از آن استقبال شد. می‌توانید این مسابقه و نحوه برگزاری آن را در لینک مسابقه اینستاگرامی دیدوگرام ببینید
 
 
زوبیکا                  ویسموک
ارسال شده در تاریخ ۱۳۹۹ بيست و ششم ارديبهشت ساعت 12:00 AM توسط rezasoleimani_790ارسال نظر
دستورهای افزایش فالور واقعی
دستورهای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام که باید بدانید
 
محتوا حرف اول را می‌زند!!
 
چرا افراد باید روی دکمه فالو، در بالای پیجتان کلیک کنند؟ جواب؛ محتوایی‌ست که تولید می‌کنید.
 
فرقی ندارد شما یک پیج فروش شیرآلات صنعتی هستید یا یک بلاگر عاشق کوهنوردی! برای بالا رفتن تعداد فالوورهایتان باید محتواهایی منتشر کنید که افراد بی برو و برگشت پیجتان را فالو کنند.
 
این‌جا درباره استراتژی محتوا صحبت نمی‌کنیم و فقط ویژگی‌های یک محتوای خوب را بررسی می‌کنیم. اما شما باید درباره استراتژی محتوا، همه چیز را بدانید. در مقاله استراتژی محتوا برای تولید محتوا در اینستاگرام هرچیزی که درباره یک استراتژی محتوای خوب لازم است را آماده کرده‌ایم.
 
خرید سرویس های خارجی
خرید ویو استوری
 
بالاخره چه محتوایی تولید کنیم که افراد ما را فالو کنند؟
 
محتوای مخصوص خودتان را تولید کنید
امیدوارم شما جزو آن افرادی نباشید که هرچه بقیه گفته‌اند را تکرار می‌کنند. این روزها کسی دنبال محتوای تکراری و کلیشه‌ای نیست. همه افراد دنبال حرف‌ها و محتواهای جدید هستند.
 
پس در تولید محتوا، سبک مخصوص خودتان را داشته باشید.
 
حالا این سبک مخصوص تولید محتوا، دقیقا چیست؟
 
برای داشتن تعداد فالوورهای نجومی؛ باید استایل متفاوتی برای پیج و محتواهایتان داشته باشید. حرف‌ها و کارهای متفاوت همیشه خریدار دارد.
 
مثلا یک کار گرافیکی و رنگ خاص در پست‌هایتان به‌کار ببرید. یک سبک شخصی برای نوشتن کپشن‌ها انتخاب کنید. عکس‌هایی پست کنید که علاوه بر داشتن مفهوم خاص، ذهن آدم‌ها را کنجکاو کند. خلاصه این‌که متفاوت بودن، به برندسازی شما هم کمک می‌کند.
 
خرید لایک و خرید ویو پست
 
با فالوورهایتان تعامل داشته باشید
 
از قدیم گفته‌اند:«از هر دست بدهی از همان دست هم می‌گیری!». خب حالا این ضرب‌المثل چه ربطی به افزایش فالوور اینستاگرام دارد؟ یعنی اگر به فالوورهایتان توجه کنید آن‌ها هم به شما توجه می‌کنند.
 
همه چیز در دنیا تغییر می‌کند، الگوریتم اینستا هم همینطور! پست‌های اینستاگرام، مثل قدیم به ترتیب زمانی نشان داده نمی‌شود. هر چه توجه فالوورها به پست شما بیشتر باشد؛ اینستاگرام هم آن پست را زودتر به بقیه نشان می‌دهد.
 
بالا بردن تعامل فالوورها کار سختی نیست. مثلا درباره موضوعات مختلف از آن‌ها سوال بپرسید. از آن‌ها بخواهید درباره عکس‌هایتان نظر بدهند. کاری کنید که کاربران، زیر پست شما کامنت بگذارند، به دایرکتتان پیام دهند و پست شما را برای بقیه دوستانشان هم ارسال کنند.
 
خرید کامنت و خرید لایک
 
این‌جا چند روش، برای افزایش تعامل فالوورها را با هم مرور می‌کنیم:
 
محتواهای آموزشی را در قالب پست یا استوری به اشتراک بگذارید. فالوورها از محتواهای آموزشی استقبال می‌کنند و حتی این محتواها را برای دوستانشان هم ارسال می‌کنند.
 
کپشن های طولانی بنویسید. کپشن طولانی فالوورها را بیشتر درگیر می‌کند. مثلا در کپشنِ پست‌هایتان داستان سرایی کنید. با نوشتن داستان، فالوورها کپشن شما را تا آخر می‌خوانند. داستان برند و یا محصولتان را تعریف کنید. استفاده از ایموجی در کپشن را هم فراموش نکنید.
 
خرید فالوور
 
از کاربران خود بخواهید که کاری را انجام دهند. با یک پیشنهاد درست و حسابی، فالوورها را وادار به انجام کاری کنید. برای این‌که مخاطب به حرفتان گوش کند، محصول شما را بخرد یا حتی بر روی دکمه‌ای که می‌خواهید؛ کلیک کند، باید دلیل محکمی وجود داشته باشد. مثلا اگر کاربران به محصول شما احتیاج داشته باشند، حتما روی لینکی که گفته‌اید کلیک می‌کنند.
 
اما گذشته از این‌ها؛ گاهی دیده شدن محتوای شما و انتشار آن، مهم‌تر از ایده‌های خلاق برای تولید محتواست.
 
خرید ویو پست
 
در انتشار محتوا از استوری غافل نشوید
استوری، بسیار بیشتر از پست‌های عادی دیده می‌شود. امکانات استوری؛ مثل سیستم نظرسنجی، رای گیری، شمارش معکوس و… را هیچ جای دیگری پیدا نمی‌کنید. از کاربران نظرسنجی کنید. سوال‌هایی مطرح کنید که فالوورها را ترغیب به جواب دادن یا ریپلای کند. استیکرهای استوری هم که دنیای خودش را دارد. با این استیکرها فضا را دوستانه‌‌تر کنید و تعامل فالوورها را بالا ببرید.
 
با هشتگ‌های مرتبط سریع‌تر دیده شوید
 
برای افزایش فالوور باید صبر و حوصله داشت، اما ما که قصد نداریم سال‌ها برای این کار وقت بگذاریم. پس هر چه سریع‌تر بهتر!
 
هشتگ،‌ شما را به بقیه نشان می‌دهد. اگر در کپشن‌ها و استوری‌های خودتان از هشتگ استفاده کنید، افرادی که دنبال شما هستند؛ پیج شما را سریع‌تر از حالت عادی پیدا می‌کنند.
 
از هشتگ‌های مرتبط استفاده کنید. فرقی ندارد در چه حوزه‌ای فعالیت می‌کنید؛ همیشه هشتگ‌هایی در حوزه کاری شما وجود دارد که بیشتر جستجو می‌شود. شما با استفاده از این هشتگ‌ها، سریع‌تر دیده و البته فالو می‌شوید. برای این‌کار از هشتگ‌های پیشنهادی اینستاگرام استفاده کنید.
 
هشتگ مخصوص خودتان را بسازید. وقتی هشتگ مخصوص خودتان را داشته باشید، فالوورها هم در پست‌های مرتبط با شما از این هشتگ‌ها استفاده می‌کنند. علاوه بر این‌که با این هشتگ‌ها شناخته می‌شوید، به برندسازی هم کمک می‌کند.
 
 
 
در استفاده از هشتگ زیاده روی نکنید. استفاده از تعداد زیادی هشتگ‌، کمکی به افزایش فالوور نمیکند. شما باید از تعداد محدودی هشتگ و مرتبط با همان محتوا استفاده کنید. چون در غیر این صورت، نتیجه عکس می‌گیرید
 
زوبیکا                 ویسموک
ارسال شده در تاریخ ۱۳۹۹ بيست و ششم ارديبهشت ساعت 12:00 AM توسط rezasoleimani_790ارسال نظر
فالو موقت!
فالو موقت؛ آری یا نه
 
درباره اینکه از این روش در جذب فالوور اینستاگرام استفاده کنیم یا نه، بین اکثر فعالان این حوزه اختلاف شدیدی وجود دارد. ما نیز درگذشته و دربرخی از موارد از این روش‌ استفاده کرده‌ایم؛ اما هم‌اکنون با انجام روش فالو موقت مخالف هستیم.
 
خرید فالور واقعی و افزایش لایک و ویو استوری
برای این مخالفت دو دلیل داریم:
 
۱- ازنظر اصول اخلاقی و اتیکت، این عمل را شاید بی‌احترامی به آن فرد است، همچنین این کار نمی‌تواند حس خوبی را به افراد بدهد.
 
۲- مورد دیگری که در آنالیزهای زیادی مشاهده کردیم، پایین آمدن نرخ تبدیل نسبت به شرایط قبل از جذب فالوور با ربات بود. این عمل در بهترین حالت در افزایش فروش شما هیچ تأثیری نمی‌گذارد. تنها اتفاقی که رخ می‌دهد بالا رفتن تعداد لایک‌ها است که البته تعداد لایک‌ها نیز بیان‌گر هیچ موفقیت خاصی نیست و معمولاً امری از روی عادت است.
 
همچنین مشاهده کردیم که گاهی این افزایش مخاطب، باعث کمبود توجه ما نسبت به مخاطبان ارگانیک می‌شود؛ درنتیجه پاسخگویی ضعیف‌تر، خدمات ضعیف‌تر و در کل نمودار رشد و درآمد ما ضعیف‌تر خواهد شد.
 
خرید ویو پست          خرید لایک ایرانی
 
اصرار بیش‌ازحد
 
اگر شما درجایی مجبور به استفاده از این شیوه برای جذب فالوور اینستاگرام، شُدید؛ حتماً آن را به نحوی اجرا کنید که بیانگر مزاحمت و توهین نباشد. یکی از بهترین روش‌ها می‌تواند نوشتن توضیحات مربوطه در بیوگرافی باشد.
 
معمولاً اکثر افراد وقتی‌که می‌بینند توسط فردی فالو شده‌اند، اولین کاری که انجام می‌دهند مراجعه به بیوگرافی آن فرد است.
 
 
شما می‌توانید در پروفایل و بیوگرافی خود یا در استوری هایلایت شده‌ای علت فالو را بنویسید و از کسانی که فالو موقت کرده‌اید، پوزش بطلبید
 
زوبیکا              
ارسال شده در تاریخ ۱۳۹۹ بيست و ششم ارديبهشت ساعت 12:00 AM توسط rezasoleimani_790ارسال نظر
روشهای تضمینی افزایش فالوور
۳
روش تضمینی برای جذب فالوور اینستاگرام
 
جذب فالوور اینستاگرام دغدغه مهم افراد و کسب‌وکارهای امروز است....
 
این روزها اکثر افراد از مرحله حضور در شبکه‌های اجتماعی و اینستاگرام عبور کرده‌اند و کسی در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام موفق‌تر است که بتواند سهم بیشتری از مخاطبان مرتبط با خود را نسبت به رقبا به‌دست آورد.
 
همان‌طور که شما بهتر از من می‌دانید، برای افزایش فالوور اینستاگرام راه‌های اخلاقی و غیراخلاقی زیادی وجود دارد؛ اما افزایش فالوور نمی‌تواند امری موثر باشد. پس باید تأکید ما بر روی جذب مخاطب باشد که شیوه‌ای کاملاً اخلاقی و البته اثربخش است.
 
در این مقاله ۳ روش تضمینی را برای جذب مخاطب مرتبط در اینستاگرام معرفی خواهیم کرد.
 
خرید فالوور                        خرید ویو استوری
 
 
برای جذب فالوور اینستاگرام سه روش کلی وجود دارد:
 
۱- جذب ارگانیک
 
۲- تبلیغات
 
۳- فالو موقت
 
جذب ارگانیک
بهترین روش برای افزایش و جذب فالوور اینستاگرام جذب ارگانیک است. این شیوه به‌صورت مستقیم نیز هیچ‌هزینه‌ای مانند تبلیغات برای شما ندارد.
 
اگر که وب‌سایت دارید و یا با مباحث سئو آشنا هستید، باید بگوییم که این شیوه نیز تقریباً بر اساس همان استراتژی کار می‌کند؛ یعنی ما کاری کنیم که به‌صورت طبیعی برای افراد بیشتری و درجاهای بیشتری دیده شویم.
 
معمولاً در بحث سئو تلاش می‌شود که در گوگل بیشتر دیده شویم؛ اما در اینستاگرام هدف ما حضور و دیده شدن در اکسپلور است.
 
برای موفقیت در جذب فالوور اینستاگرام بصورت ارگانیک، مهم‌ترین چیز تولید محتوای اصیل و اثربخش است. محتوایی که بتواند مخاطب را درگیر خود کند و مخاطب را قانع کند که در زیر آن کامنت بنویسد یا آن را با سایر دوستانش به اشتراک بگذارد. جذب ارگانیک سخت‌ترین و البته اثربخش‌ترین روش جذب فالوور اینستاگرام است.
 
خرید لایک               خرید ویو پست
 
تبلیغات در اینستاگرام
این روش برای جذب فالوور اینستاگرام به اثربخشی جذب ارگانیک نیست؛ اما اگر به‌صورت درست و حرفه‌ای اجرا شود، می‌تواند نتایج بسیار خوب و اثربخشی را به همراه داشته باشد.
 
البته اگر این روش را به‌درستی استفاده نکنیم فرقی با فردی که هرروز پیامک‌های به‌دردنخور تبلیغاتی ارسال می‌کند نداریم.
 
تبدیل به یک اسپمر بزرگ می‌شویم. هم هزینه خود را هدر داده‌ایم، هم هیچ نتیجه‌ای نگرفته‌ایم و در آخر برای برند خود نیز چیزی جز دشنام و بدنامی فراهم نکرده‌ایم.
 
خرید ویو پست
 
برای اجاره تبلیغات مؤثر در اینستاگرام به مرتبط بودن محتوا و زمینه فعالیت شما با صفحه‌ای که در آن قصد تبلیغ را دارید، توجه کنید. در بحث تبلیغات در دنیای امروز کمیت و تعداد به‌تنهایی هیچ اهمیتی ندارند. چیزی که مهم است نسبت یکپارچگی مخاطب است.
 
فرض کنید شما درزمینهٔ فروش کتاب مشغول به فعالیت هستید؛ حال در صفحات مختلف اینستاگرام جست‌وجو می‌کنید و یک صفحه ۷۰ هزارنفری را که در آن جدیدترین داب‌اسمش‌ها قرار می‌گیرد، پیدا می‌کنید و در آن تبلیغ می‌کنید. در اینجا تعداد مهم نیست؛ ممکن است در حالت دیگر صفحه‌ای را پیدا کنید که ۸ هزار فالوور داشته باشد؛ اما موضوع و مخاطبان آن درزمینهٔ کتاب‌خوانی باشند.
 
در اینجا مطمئناً می‌توانید مخاطب یکپارچه‌تری را جذب کنید. دقت داشته باشید که در دام تعداد گرفتار نشوید. چیزی که مهم است درصد تبدیل است. گاهی ما با افزایش مخاطبانی که هیچ ارتباطی با ما و خدمات‌مان ندارند، تنها درصد تبدیل را کاهش می‌دهیم.
 
روش‌های جذب فالوور اینستاگرام                      خرید کامنت
جذب فالوور اینستاگرام
فالو موقت و ربات
روش سوم برای جذب فالوور اینستاگرام، روش فالو موقت است. این روش پرطرفدارترین، پراستفاده‌ترین و آسان‌ترین روش جذب مخاطب واقعی است. این روش برخلاف روش اول و حتی دوم، هیچ سختی ندارد.
 
افراد در این روش با استفاده از یک ربات هوشمند به سراغ هشتگ‌های مرتبط و صفحات رقیبان خود می‌روند، سپس افراد موردنظر خود را فالو می‌کنند. حال منتظر می‌مانند تا این افراد نیز آن‌ها را فالو کنند. وقتی‌که اصطلاحاً فالو‌بک انجام شد، پس از گذشت مدتی –معمولاً ۴۸ ساعت- آن‌ها را آنفالو می‌کنند
 
ویسموک                  
ارسال شده در تاریخ ۱۳۹۹ بيست و ششم ارديبهشت ساعت 12:00 AM توسط rezasoleimani_790ارسال نظر
   مطالب قدیمی تر
  Powered By NoteAhang , The Iranian Virtual Music Society
Persian Music Community
 
ایجاد وبلاگ جدید | گزارش تخلف | نمایش لیست وبلاگ هاجامعه مجازی موسیقی ایرانیان