دریافت فالور واقعی -دستورهای افزایش فالور واقعی4
کمک به رشد پیج اینستاگرام
دستورهای افزایش فالور واقعی4
دستورهای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام
 
 تبلیغات؛ معجزه افزایش فالوور
از هر فرصتی که پیدا کردید برای معرفی پیج اینستاگرامتان استفاده کنید. فرقی ندارد که آنلاین یا آفلاین؛ تبلیغات همیشه کارساز است. ممکن است شما یک سایت پر بازدید، یک لینکدین یا فیس بوک قوی داشته باشید. از این شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید و پیج اینستاگرامی خودتان را تبلیغ کنید.
 
اما تبلیغ کردن در اپلیکیشن اینستاگرام هم روش‌های خودش را دارد که اگر هوشمندانه باشد، تعداد فالوورها را تا حد زیادی افزایش می‌دهد. این روش‌ها را با هم مرور می‌کنیم:
 
خرید ویو استوری
خرید کامنت
 
روش اول: تبلیغات اسپانسری اینستاگرام
حالا که قرار نیست پولی برای خرید فالوور فیک خرج کنید؛ از تبلیغات اپسانسر استفاده کنید. این نوع تبلیغ، توسط اینستاگرام انجام می‌شود و تاثیر چشم‌گیری در افزایش فالوور دارد. جالب است که در این نوع تبلیغ، می‌توانید مشخص کنید که آگهی و پست شما، برای افرادِ کدام منطقه، با چه جنسیت و سنی و با چه علاقه‌هایی نشان داده شود. طبیعتا این آپشن‌ها برگ برنده شماست. تبلیغات اسپانسری اینستاگرام رایگان نیست. در این نوع تبلیغ، با توجه به هدف‌ها و معیارهایتان هزینه تبلیغ را پرداخت می‌کنید. این معیارها موارد زیر هستند:
 
دسترسی(Reach): عدد ریچ مشخص می‌کند که چند نفر تبلیغ شما را مشاهده کرده‌اند.
 
درگیری(Engagement): چند نفر با تبلیغ شما درگیر شده‌اند و نسبت به آن واکنش نشان داده‌اند.
 
بازدید(View): تبلیغ شما در مجموع چند بار توسط کاربران اینستاگرام دیده شده است.
 
متاسفانه در ایران به دلیل تحریم‌ها همه اکانت‌ها نمی‌توانند از این تبلیغ استفاده کنند. در کشورما تنها بعضی شرکت‌ها تبلیغات اسپانسر اینستاگرام را برای شما انجام می‌دهند که شرکت ما؛ دیدوگرام هم یکی از آن‌هاست.
 
 
 
خرید لایک و خرید بازدید ویدیو
 
 
روش دوم: اینفلوئنسر مارکتینگ
اینفلوئنسر مارکتینگ یا تبلیغاتی که اینفلوئنسرها انجام می‌دهند، تاثیر زیادی در بالا بردن تعداد فالوورهای هر پیجی دارد. اما شما نباید به هرکسی که به اسم اینفلوئنسر فعالیت دارد اعتماد کنید. این روزها تعداد اینفلوئنسرها به حدی زیاد شده که آدم نمی‌داند تبلیغات پیجش را به چه کسی بسپارد!
 
همه مدل اینفلوئنسری در اینستاگرام وجود دارد؛ پزشک، شخصیت‌های سیاسی، طنزپردازها و حتی افرادی که با جلف بازی روی انتخاب افراد تاثیر می‌گذارند.
 
از بین هزاران اینفلوئنسر، باید بدانید که کدام پیج بیشترین فالوور را برای شما جذب کند.
 
خرید فالوور
 
دقت کنید که سرمایه‌تان را بیهوده خرج نکنید. درست است که استفاده از اینفلوئنسر‌مارکتینگ تاثیر فوق العاده‌ای بر افزایش فالوور اینستاگرام شما دارد، اما مسلما تبلیغ لوازم آرایش وارداتی شما، در صفحه یک اینفلوئنسر که به زیبایی طبیعی اعتقاد دارد و مخالف سرسخت آرایش کردن است؛ نمی‌تواند برای شما فالووری جذب کند. سعی کنید در این مسیر، مشاوری در کنار خود داشته باشید. اگر قصد دارید تبلیغ پیجتان را با اینفلوئنسر مارکتینگ انجام دهید و تاثیر این نوع تبلیغات شگفت انگیز را ببینید پس از طریق لینک تبلیغات از طریق افراد تاثیرگذار  با ما در ارتباط باشید.
 
خرید ویو پست و لایک ایرانی!!
 
روش سوم: تبلیغ در صفحه‌های پر طرفدار
بعضی پیج‌های اینستاگرام طرفدار‌های زیادی دارند. این پیج‌ها گاهی مربوط به سینما و فیلم، طنز یا مسائل پزشکی، یا این‌که یک پیج فروش لوازم آرایشیِ محبوب است که همه راجع به آن صحبت می‌کنند. اگر برای تبلیغ، پیج درستی را انتخاب کنید؛ فالوورهای آن پیج شما را فالو خواهند کرد.
 
هر کدام از این صفحه‌ها تعرفه‌های متفاوتی دارند. این تعرفه‌ها بر اساس تعداد بازدید و… تعیین شده است. برای اطلاع از تعرفه‌ها معمولا باید به دایرکت این صفحه‌ها پیام بدهید.
 
برای انتخاب دقیق پیج، برای جلوگیری از تلف شدن زمان و هزینه با یک مشاور خوب و با تجربه مشورت کنید. دیدوگرام  فهرستی کامل از صفحات پربازدید در اینستاگرام دارد که تعرفه آن‌ها را در اختیار شما می‌گذارد. ما در دیدوگرام با یک تحلیل دقیق از صفحه شما، تبلیغتان را به پیج‌های مناسب می‌سپاریم.

خرید سرویس های خارجی
 
آخرِ سخن
افراد زیادی از این ۵ روش استفاده کرده‌اند و تعداد فالوورهای خود را افزایش داده‌اند. این روش‌ها تضمینی و مطمئن هستند.  این‌که شما تا آخر این مقاله با ما همراه بودید، بسیار با ارزش است. به سایتهای ما سر بزنید !!!!!!!!!
 
 
زوبیکا                                         ویسموک
ارسال شده در تاریخ ۱۳۹۹ بيست و ششم ارديبهشت ساعت 12:00 AM توسط rezasoleimani_790ارسال نظر
  Powered By NoteAhang , The Iranian Virtual Music Society
Persian Music Community
 
ایجاد وبلاگ جدید | گزارش تخلف | نمایش لیست وبلاگ هاجامعه مجازی موسیقی ایرانیان