دریافت فالور واقعی -دستورهای افزایش فالور واقعی3
کمک به رشد پیج اینستاگرام
دستورهای افزایش فالور واقعی3
دستورهای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام
 
ترفندهای اینستاگرامی
برگ برنده شما ویدیو لایو
لایو اینستاگرام، یکی از بهترین روش‌ها برای بالا بردن تعامل فالوورهاست. برای جذب فالوور با استفاده از لایو؛ باید لایوهای دو نفره برگزار کنید. اگر یک بلاگر هستید یا می‌خواهید پرسونال برندینگ انجام دهید، پس با یکی از دوستانتان یا یکی از کاربرهای اینستاگرام، لایو دو نفره داشته باشید. با این کار، فالوورهای پیج مقابل شما را فالو می‌کنند. البته موضوع مورد بحث در لایو را هم باید طبق سلیقه فالوورهای هر دو طرف انتخاب کنید.
 
برای خرید لایک خارجی و خرید کامنت ایرانی کلیک کن!
 
 
چگونه ای جی تی وی با  تعداد فالوورهایتان را افزایش دهید؟
 
این‌جا باز هم به بحث محتوا برمی‌گردیم؛ اما محتوای ویدئویی. شکی نیست که محتواهای ویدئویی بسیار بیشتر از بقیه محتواها کاربران را درگیر می‌کند. در هر حوزه‌ای که فعالیت می‌کنید، کاربرانِ شما از ویدئو استقبال می‌کنند.
 
محتواها و موضوع‌های مورد علاقه فالوورهایتان را در قالب ویدئو بسازید. اگر با علاقه مخاطبانتان آشنا نیستید، تا دیر نشده بحث پرسونای مخاطب را خوب یاد بگیرید.
 
پیشنهاد ما برای شما ساخت محتواهای آموزشی،‌ در قالب فیلم است. فرض کنید که شما یک محتوای آموزشی ۳۰ دقیقه‌ای آماده کرده‌اید. فالوورهای خودتان را از این موضوع باخبر کنید و هر شب، قسمت‌هایی از این محتوا را با آن‌ها به اشتراک می‌گذارید. این ویدئوها، هم تعامل کاربران را افزایش می‌دهد، هم فالورهای شما IGTV را با بقیه به اشتراک می‌گذارند. این کار باعث بالا رفتن تعداد فالوورهای شما می‌شود.
 
۴-اکسپلور اینستاگرام؛ کلید افزایش فالوور
اگر دنبال راهی مطمئن و بدون هزینه برای افزایش فالوور هستید؛ اکسپلور را از دست ندهید.
 
اکسپلور اینستاگرام جایی‌ست که فالورها، محتواهای مورد علاقه‌شان را میبینند
.
خرید ویو استوری و خرید ویو پست
 
راه ورود به اکسپلور؛ فهمیدن علاقه مخاطبان است. با فهمیدنِ همین یک مورد، اکسپلور، شما را به دنیایی از فالوورهای مرتبط با کسب و کارتان، وصل می‌کند.
 
اگر دنبال اطلاعات کاملی از اکسپلور هستید؛ پیشنهاد می‌کنم مقاله چگونه در اکسپلور اینستاگرام نشان داده شویم را مطالعه کنید.
 
برای ورود پست‌هایتان به اکسپلور، باید جواب چند سوال را بدانید!
 
مخاطبان من دنبال چه چیزی هستند؟
افزایش فالوور اینستاگرام
 
شما که توقع ندارید هرکسی از راه رسید پیج شما را فالو کند؟ پس برای این‌که اکسپلور، محتوای شما را به افراد نشان دهد؛ باید بدانید که مشتریان شما چه کسانی هستند؟ چه پست‌هایی را لایک می‌کنند؟ چه پیج‌هایی را فالو کرده‌اند؟ چه محتواهایی برای آن‌ها جذاب تر است؟
 
با شناخت ویژگی مشتری‌ها و فالوورهایتان و تولید محتوا بر همین اساس؛ معجزه اکسپلور را خواهید دید.
 
خرید لایک
 
چه هشتگ‌هایی باید استفاده کنم؟
انتخاب هشتگ خیلی مهم است. با انتخاب هشتگ مناسب، خیلی سریع در اکسپلور دیده می‌شوید. پس تحقیق کنید که مخاطبان شما بیشتر چه هشتگ‌هایی را استفاده می‌کنند. از هشتگ‌های پربازدید برای پست‌ها و استوری‌های خود استفاده کنید.
 
چه زمانی پست بگذاریم؟
محتوای خوب و استثنایی همیشه معجزه می‌کند. اما فراموش نکنید که زمان انتشار این محتواها هم مهم است. باید بدانید که مخاطبان شما در اینستاگرام، چه روزها و چه ساعت‌هایی بیشتر فعالند و طبق همین زمان‌ها پست‌ بگذارید. با انتشار محتوای درست در زمان درست، شانس نشان داده شدنتان در اکسپلور را بالا ببرید
زوبیکا                    ویسموک
ارسال شده در تاریخ ۱۳۹۹ بيست و ششم ارديبهشت ساعت 12:00 AM توسط rezasoleimani_790ارسال نظر
  Powered By NoteAhang , The Iranian Virtual Music Society
Persian Music Community
 
ایجاد وبلاگ جدید | گزارش تخلف | نمایش لیست وبلاگ هاجامعه مجازی موسیقی ایرانیان