دریافت فالور واقعی -فالو موقت!
کمک به رشد پیج اینستاگرام
فالو موقت!
فالو موقت؛ آری یا نه
 
درباره اینکه از این روش در جذب فالوور اینستاگرام استفاده کنیم یا نه، بین اکثر فعالان این حوزه اختلاف شدیدی وجود دارد. ما نیز درگذشته و دربرخی از موارد از این روش‌ استفاده کرده‌ایم؛ اما هم‌اکنون با انجام روش فالو موقت مخالف هستیم.
 
خرید فالور واقعی و افزایش لایک و ویو استوری
برای این مخالفت دو دلیل داریم:
 
۱- ازنظر اصول اخلاقی و اتیکت، این عمل را شاید بی‌احترامی به آن فرد است، همچنین این کار نمی‌تواند حس خوبی را به افراد بدهد.
 
۲- مورد دیگری که در آنالیزهای زیادی مشاهده کردیم، پایین آمدن نرخ تبدیل نسبت به شرایط قبل از جذب فالوور با ربات بود. این عمل در بهترین حالت در افزایش فروش شما هیچ تأثیری نمی‌گذارد. تنها اتفاقی که رخ می‌دهد بالا رفتن تعداد لایک‌ها است که البته تعداد لایک‌ها نیز بیان‌گر هیچ موفقیت خاصی نیست و معمولاً امری از روی عادت است.
 
همچنین مشاهده کردیم که گاهی این افزایش مخاطب، باعث کمبود توجه ما نسبت به مخاطبان ارگانیک می‌شود؛ درنتیجه پاسخگویی ضعیف‌تر، خدمات ضعیف‌تر و در کل نمودار رشد و درآمد ما ضعیف‌تر خواهد شد.
 
خرید ویو پست          خرید لایک ایرانی
 
اصرار بیش‌ازحد
 
اگر شما درجایی مجبور به استفاده از این شیوه برای جذب فالوور اینستاگرام، شُدید؛ حتماً آن را به نحوی اجرا کنید که بیانگر مزاحمت و توهین نباشد. یکی از بهترین روش‌ها می‌تواند نوشتن توضیحات مربوطه در بیوگرافی باشد.
 
معمولاً اکثر افراد وقتی‌که می‌بینند توسط فردی فالو شده‌اند، اولین کاری که انجام می‌دهند مراجعه به بیوگرافی آن فرد است.
 
 
شما می‌توانید در پروفایل و بیوگرافی خود یا در استوری هایلایت شده‌ای علت فالو را بنویسید و از کسانی که فالو موقت کرده‌اید، پوزش بطلبید
 
زوبیکا              
ارسال شده در تاریخ ۱۳۹۹ بيست و ششم ارديبهشت ساعت 12:00 AM توسط rezasoleimani_790ارسال نظر
  Powered By NoteAhang , The Iranian Virtual Music Society
Persian Music Community
 
ایجاد وبلاگ جدید | گزارش تخلف | نمایش لیست وبلاگ هاجامعه مجازی موسیقی ایرانیان