دریافت فالور واقعی -دستورهای افزایش فالور واقعی
کمک به رشد پیج اینستاگرام
دستورهای افزایش فالور واقعی
دستورهای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام که باید بدانید
 
محتوا حرف اول را می‌زند!!
 
چرا افراد باید روی دکمه فالو، در بالای پیجتان کلیک کنند؟ جواب؛ محتوایی‌ست که تولید می‌کنید.
 
فرقی ندارد شما یک پیج فروش شیرآلات صنعتی هستید یا یک بلاگر عاشق کوهنوردی! برای بالا رفتن تعداد فالوورهایتان باید محتواهایی منتشر کنید که افراد بی برو و برگشت پیجتان را فالو کنند.
 
این‌جا درباره استراتژی محتوا صحبت نمی‌کنیم و فقط ویژگی‌های یک محتوای خوب را بررسی می‌کنیم. اما شما باید درباره استراتژی محتوا، همه چیز را بدانید. در مقاله استراتژی محتوا برای تولید محتوا در اینستاگرام هرچیزی که درباره یک استراتژی محتوای خوب لازم است را آماده کرده‌ایم.
 
خرید سرویس های خارجی
خرید ویو استوری
 
بالاخره چه محتوایی تولید کنیم که افراد ما را فالو کنند؟
 
محتوای مخصوص خودتان را تولید کنید
امیدوارم شما جزو آن افرادی نباشید که هرچه بقیه گفته‌اند را تکرار می‌کنند. این روزها کسی دنبال محتوای تکراری و کلیشه‌ای نیست. همه افراد دنبال حرف‌ها و محتواهای جدید هستند.
 
پس در تولید محتوا، سبک مخصوص خودتان را داشته باشید.
 
حالا این سبک مخصوص تولید محتوا، دقیقا چیست؟
 
برای داشتن تعداد فالوورهای نجومی؛ باید استایل متفاوتی برای پیج و محتواهایتان داشته باشید. حرف‌ها و کارهای متفاوت همیشه خریدار دارد.
 
مثلا یک کار گرافیکی و رنگ خاص در پست‌هایتان به‌کار ببرید. یک سبک شخصی برای نوشتن کپشن‌ها انتخاب کنید. عکس‌هایی پست کنید که علاوه بر داشتن مفهوم خاص، ذهن آدم‌ها را کنجکاو کند. خلاصه این‌که متفاوت بودن، به برندسازی شما هم کمک می‌کند.
 
خرید لایک و خرید ویو پست
 
با فالوورهایتان تعامل داشته باشید
 
از قدیم گفته‌اند:«از هر دست بدهی از همان دست هم می‌گیری!». خب حالا این ضرب‌المثل چه ربطی به افزایش فالوور اینستاگرام دارد؟ یعنی اگر به فالوورهایتان توجه کنید آن‌ها هم به شما توجه می‌کنند.
 
همه چیز در دنیا تغییر می‌کند، الگوریتم اینستا هم همینطور! پست‌های اینستاگرام، مثل قدیم به ترتیب زمانی نشان داده نمی‌شود. هر چه توجه فالوورها به پست شما بیشتر باشد؛ اینستاگرام هم آن پست را زودتر به بقیه نشان می‌دهد.
 
بالا بردن تعامل فالوورها کار سختی نیست. مثلا درباره موضوعات مختلف از آن‌ها سوال بپرسید. از آن‌ها بخواهید درباره عکس‌هایتان نظر بدهند. کاری کنید که کاربران، زیر پست شما کامنت بگذارند، به دایرکتتان پیام دهند و پست شما را برای بقیه دوستانشان هم ارسال کنند.
 
خرید کامنت و خرید لایک
 
این‌جا چند روش، برای افزایش تعامل فالوورها را با هم مرور می‌کنیم:
 
محتواهای آموزشی را در قالب پست یا استوری به اشتراک بگذارید. فالوورها از محتواهای آموزشی استقبال می‌کنند و حتی این محتواها را برای دوستانشان هم ارسال می‌کنند.
 
کپشن های طولانی بنویسید. کپشن طولانی فالوورها را بیشتر درگیر می‌کند. مثلا در کپشنِ پست‌هایتان داستان سرایی کنید. با نوشتن داستان، فالوورها کپشن شما را تا آخر می‌خوانند. داستان برند و یا محصولتان را تعریف کنید. استفاده از ایموجی در کپشن را هم فراموش نکنید.
 
خرید فالوور
 
از کاربران خود بخواهید که کاری را انجام دهند. با یک پیشنهاد درست و حسابی، فالوورها را وادار به انجام کاری کنید. برای این‌که مخاطب به حرفتان گوش کند، محصول شما را بخرد یا حتی بر روی دکمه‌ای که می‌خواهید؛ کلیک کند، باید دلیل محکمی وجود داشته باشد. مثلا اگر کاربران به محصول شما احتیاج داشته باشند، حتما روی لینکی که گفته‌اید کلیک می‌کنند.
 
اما گذشته از این‌ها؛ گاهی دیده شدن محتوای شما و انتشار آن، مهم‌تر از ایده‌های خلاق برای تولید محتواست.
 
خرید ویو پست
 
در انتشار محتوا از استوری غافل نشوید
استوری، بسیار بیشتر از پست‌های عادی دیده می‌شود. امکانات استوری؛ مثل سیستم نظرسنجی، رای گیری، شمارش معکوس و… را هیچ جای دیگری پیدا نمی‌کنید. از کاربران نظرسنجی کنید. سوال‌هایی مطرح کنید که فالوورها را ترغیب به جواب دادن یا ریپلای کند. استیکرهای استوری هم که دنیای خودش را دارد. با این استیکرها فضا را دوستانه‌‌تر کنید و تعامل فالوورها را بالا ببرید.
 
با هشتگ‌های مرتبط سریع‌تر دیده شوید
 
برای افزایش فالوور باید صبر و حوصله داشت، اما ما که قصد نداریم سال‌ها برای این کار وقت بگذاریم. پس هر چه سریع‌تر بهتر!
 
هشتگ،‌ شما را به بقیه نشان می‌دهد. اگر در کپشن‌ها و استوری‌های خودتان از هشتگ استفاده کنید، افرادی که دنبال شما هستند؛ پیج شما را سریع‌تر از حالت عادی پیدا می‌کنند.
 
از هشتگ‌های مرتبط استفاده کنید. فرقی ندارد در چه حوزه‌ای فعالیت می‌کنید؛ همیشه هشتگ‌هایی در حوزه کاری شما وجود دارد که بیشتر جستجو می‌شود. شما با استفاده از این هشتگ‌ها، سریع‌تر دیده و البته فالو می‌شوید. برای این‌کار از هشتگ‌های پیشنهادی اینستاگرام استفاده کنید.
 
هشتگ مخصوص خودتان را بسازید. وقتی هشتگ مخصوص خودتان را داشته باشید، فالوورها هم در پست‌های مرتبط با شما از این هشتگ‌ها استفاده می‌کنند. علاوه بر این‌که با این هشتگ‌ها شناخته می‌شوید، به برندسازی هم کمک می‌کند.
 
 
 
در استفاده از هشتگ زیاده روی نکنید. استفاده از تعداد زیادی هشتگ‌، کمکی به افزایش فالوور نمیکند. شما باید از تعداد محدودی هشتگ و مرتبط با همان محتوا استفاده کنید. چون در غیر این صورت، نتیجه عکس می‌گیرید
 
زوبیکا                 ویسموک
ارسال شده در تاریخ ۱۳۹۹ بيست و ششم ارديبهشت ساعت 12:00 AM توسط rezasoleimani_790ارسال نظر
  Powered By NoteAhang , The Iranian Virtual Music Society
Persian Music Community
 
ایجاد وبلاگ جدید | گزارش تخلف | نمایش لیست وبلاگ هاجامعه مجازی موسیقی ایرانیان